Dwór Kombornia to kompleks hotelowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest jednym z najlepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych w południowo-wschodniej Polsce. Na powierzchni 10 ha mieści się butikowy czterogwiazdkowy hotel spa z bogatą infrastrukturą wellness, Salon Win Karpackich, trzygwiazdkowy hotel Dwór Kombornia- Folwark, wielokrotnie nagradzaną Restaurację Magnolia, Centrum Rehabilitacji oraz unikalne ChocoWine SPA.


Cały kompleks mieści się w cichym i spokojnym miejscu, co dodatkowo sprzyja dobremu wypoczynkowi. Znajduje się tutaj duży park z przygotowanymi do spacerów ścieżkami. Przez cały rok można korzystać ze wspaniałych okoliczności przyrody.


Dwór Kombornia Hotel & SPA**** został otwarty pod koniec 2009 roku jako jeden z pierwszych hoteli czterogwiazdkowych na Podkarpaciu. 

Goście mają do dyspozycji noclegi w stylowych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych w centralnym budynku Dworu to połączenie dawnej elegancji i współczesnych wygód.


W podróż do Dworu Kombornia proponujemy komfortowego Mercedesa z szerokiej gamy dostępnych modeli. To Mercedes GLC w wersji SUV.

Dostępny jest w siedmiu wersjach silnikowych, benzynowych i wysokoprężnych – z układem miękkiej hybrydy oraz jako hybrydy plug-in. Rozwijają one moc maksymalną od 204 do 381 KM. Odmiany plug-in w trybie całkowicie elektrycznym mogą pokonać na jednym ładowaniu dystans prawie 130 km. 

Szczytowy moment obrotowy 440 Nm silnika elektrycznego jest dostępny praktycznie od zera, co zapewnia dużą zwinność podczas ruszania i umożliwia dynamiczną jazdę. W trybie w pełni elektrycznym można poruszać się do prędkości 140 km/h.

Napęd na wszystkie koła 4MATIC zapewnia doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni.

Osprzęt i oprogramowanie najnowszej generacji systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX (Mercedes-Benz User Experience) zapewniają jeszcze łatwiejszą obsługę. Dwa wyświetlacze LCD z wysokiej jakości grafiką przedstawiają informacje w uporządkowany sposób. Na życzenie dostępna jest rozszerzona rzeczywistość MBUX dla nawigacji – centralny wyświetlacz pokazuje wówczas widok z zewnętrznej kamery i nakłada na niego wirtualne wskazówki, takie jak zalecenia zmiany pasa ruchu czy numery domów. Znacznie ułatwia to korzystanie z nawigacji, zwłaszcza w obszarze zabudowanym.

Usługi strumieniowego przesyłania muzyki można harmonijnie zintegrować z systemem MBUX wraz z osobistymi ustawieniami, co pozwala użytkownikom cieszyć się dostępem do spersonalizowanej bazy muzycznej.


Nowy Mercedes GLC w wersji SUV to przyjemnie cichy samochód o nieinwazyjnym brzmieniu oraz niskim poziomie hałasu toczenia i wiatru. Efekt ten uzyskano dzięki akustycznej optymalizacji karoserii i wyrafinowanej izolacji akustycznej. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32.