#WeekendMercedesem to nasz nowy cykl jesienno-zimowych video, w których prezentujemy nasze najciekawsze modele samochodów Mercedes-Benz w ciekawych miejscach naszego regionu. Zapraszamy Was do obejrzenia naszego Video.


Naszym Mercedesem GLE wybraliśmy się do Korczyny, gdzie znajduje się malowniczo położony i nowoczesny hotel o nazwie „Szklane Lniane”. 

Innowacyjne elementy obiektu, jego wyposażenia, funkcjonalności i zagospodarowania terenu, doskonale wpisanego w otaczającą przyrodę w naturalnej postaci, wyznaczają nowe standardy w branży. Cechą wyróżniającą jest zrównoważone połączenie tradycji z nowoczesnością. 

Z tak doskonale dobranych składników mogło powstać jedynie coś wyjątkowego.


To niepowtarzalne miejsce na kulinarnej mapie Podkarpacia oraz idealne miejsce na romantyczną kolację czy rodzinny obiad.


#WeekendzMercedesem nie tylko sposób spędzenia czasu w ciekawym miejscu. To również przyjemność i odrobina luksusu w podróży modelem samochodu, który został stworzony w taki sposób, aby w najdrobniejszych szczegółach oferować doznania niedostępne wśród innych marek.


Zapraszamy Was do naszego Autoryzowanego Salonu Mercedes Benz D&R Czach w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32.