W naszym cyklu „Wakacje z Mercedesem” zatrzymaliśmy się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.


To hotel stworzony przez dzieci dla dzieci, mieszczący się w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa.


Strefa Hotelowa to bogata oferta, w której znajdują się apartamenty hotelowe, domki Modern Folk oraz domki Osada. Przytulna atmosfera, klimatyczna Strefa Relaksu, przestronna sala Parzenica, nagradzana restauracja Ferula oraz liczne atrakcje dla dzieci sprawiają, że Bacówka to pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy hotel rodzinny. 

Całość tworzy idealne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, w którym z przyjemnością można spędzić wspólne wakacje z dziećmi czy ferie rodzinne.


W hotelu znajduje się również stacja ładowania samochodów elektrycznych.


Skoro mowa o samochodach, to oczywiście na takie wakacje warto wybrać się Mercedesem CLA w wersji Coupé. To model, który ustanawia klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki i systemów wspomagających kierowcę z gamy Intelligent Drive.

Jako czterodrzwiowe Coupé nowy CLA intryguje swoim uwodzicielskim designem.

Połączenie wydłużonej linii dachu i bezramkowych szyb nadaje CLA Coupé niepowtarzalny charakter – sportowy i zarazem elegancki.

Tak jak w Klasie A unikalną architekturę wnętrza w głównym stopniu tworzy awangardowy design kokpitu. Projektanci całkowicie zrezygnowali z górnej zabudowy deski rozdzielczej. W rezultacie jej główny korpus rozciąga się na całą szerokość kabiny. Kolejnym atrakcyjnym akcentem są nawiewy utrzymane w sportowej stylizacji.

W Mercedesie CLA znajdą Państwo najnowszą wersję sterowania głosowego dla systemu MBUX – Mercedes-Benz User Experience, która również korzysta z funkcji rozpoznawania zajętości fotela. Asystent głosowy odpowiada na komendy tylko tej osoby, która jako ostatnia aktywowała system, wypowiadając frazę „Hej, Mercedes”. Może też rozpoznawać i odpowiadać na znacznie bardziej złożone zapytania.


Już dzisiaj zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32, gdzie mogą Państwo sami przetestować CLA podczas jazdy testowej.


T: +48 17 860 12 20

e-mail: info@czach.mercedes-benz.pl

www: www.czach.mercedes-benz.pl.