W naszym salonie jest już dostępny nowy Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+ Coupé o mocy 585 KM.

(zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP: 14,1 l/100 km, emisje CO₂ w cyklu mieszanym WLTP: 319 g/km).


Najnowsza topowa maszyna z Affalterbach łączy wysoce dynamiczne właściwości jezdne z doskonałą przydatnością do codziennego użytku. Jej charakterystykę wyostrzają zaawansowane komponenty, takie jak zawieszenie AMG RIDE CONTROL z aktywną stabilizacją przechyłów, skrętna tylna oś i aktywna aerodynamika – wszystkie montowane w standardzie.

Sportowe coupé po raz pierwszy przenosi siłę napędową na drogę za pośrednictwem w pełni zmiennego napędu na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+. Inne standardowe funkcje obejmują reflektory DIGITAL LIGHT oraz tryb Drift. Ekskluzywna architektura samochodu sportowego AMG z wnętrzem 2+2 umożliwia wygospodarowanie większej przestrzeni dla podróżujących i na bagaż. Pokaźnych rozmiarów tylna pokrywa EASY PACK z funkcją dostępu bezdotykowego HANDSFREE ACCESS ułatwia załadunek i rozładunek. W razie potrzeby przestrzeń bagażową można znacznie powiększyć, korzystając z dzielonych i składanych oparć tylnych siedzeń.

Funkcjonalne i optyczne centrum wnętrza stanowi ekran dotykowy MBUX o przekątnej 11,9 cala. Jego portretowy format oferuje wyraźne korzyści, zwłaszcza jeśli chodzi o korzystanie nawigacji, zapewniając przy tym większą swobodę ergonomiczną. Standardowe wyposażenie obejmuje nawigację MBUX Premium i aplikację AMG TRACK PACE oraz pakiet pamięci, umożliwiający zachowanie do trzech różnych pozycji siedzenia.

Kolejną wizytówką są seryjne fotele sportowe AMG – z mocnym wyprofilowaniem i elektryczną regulacją. Szeroki wybór wykończeń kabiny obejmuje jedno - i dwukolorową tapicerkę ze skóry nappa, a także ekskluzywną skórę nappa MANUFAKTUR z pikowaniem w kształcie rombu.

Dostępna jest również sportowa kombinacja skóry nappa i mikrofibry MICROCUT, z kontrastowymi przeszyciami w kolorze żółtym lub czerwonym.


Cena nowego Mercedesa-AMG GT 63 4MATIC+ Coupé w Polsce rozpoczyna się od 990 000 zł.


#MercedesBenzCzach #MercedesAMG #MercedesRzeszów #MercedesBenz #Motoryzacja